Zakład Wodociągów i Kanalizacji "WOD-KAN" sp. z o.o. zorganizował 28 czerwca br. konferencję prasową poświęconą zamknięciu Projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w mieście Skierniewice”. Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.



Dyrekcja ZSSO i przedstawiciele ZWiK „WOD-KAN” sp. z o.o. w obecności dzieci i młodzieży przecięli w środę, 1 czerwca, symboliczną „wstęgę” na pierwszym w Skierniewicach źródełku.
Pod bezpłatnym numerem 994 można zgłaszać awarie sieci i problemy z wodą. Telefon jest czynny w godzinach pracy i dyżurów pracowników Działu Sieci Wod-Kan.








